jaunie projekti | La Melodie

La Melodie, Rīga, Centrs, Antonijas iela 26


La Melodie

vieta
Rīga, Centrs, Antonijas iela 26
pieejamie dzīvokļi
2
dzīvokļu platība
81 - 85 m2

Projektā  «La Melodie» savienojas gadsimta sākuma arhitektūras formu grācija ar mūsdienu dzīvesstila ritmiem. Šo elementu harmoniskais duets ir veltījums latviešu komponistam un folkoristam Emīlim Melngailim, kas šajā ēkā dzīvoja no 1940. līdz 1954. gadam.


Antonijas ielas 26. nams celts 1913. gadā pēc arhitekta Jāņa Alkšņa projekta. Šobrīd vienā no galvaspilsētas respektablakājiem rajoniem, Klusā centra sirdī,  pēc vērienīgiem restaurācijas un rekonstrukcijas darbiem šajā ēkā iespējams iegādāties kādu no izsmalcinātajiem dzīvokļiem.


Ēka atrodas Rīgas vēsturiskajā centrā, kas iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Īsas pastaigas attālumā atrodas Vecrīga. Šajā rajonā esošās vēstniecības un prestižās mācību iestādes mijas ar pilsētas izsmalcinātākajiem restorāniem, kafejnīcām un aktīvu kultūras dzīvi.

 

«La Melodie» apartamentu plānojums Rīgas centra kontekstā ir unikāls – ikvienā dzīvoklī ir istabas ar skatu uz ielu. Klasiska elegance mūsdienīgā skanējumā – tā raksturojama interjera risinājumu koncepcija.


Mēs piedāvājam apartamentus ar pilnu interjera apdari. Projekts «La Melodie» radīts tiem, kas ciena harmoniju un komfortu.

adrese
Rīga, Centrs, Antonijas iela 26 - 6
Platība
80.80 m2
istabu skaits
3
stāvs
2/6
izolētas istabas
3
cena
€ 282 800
adrese
Rīga, Centrs, Antonijas iela 26 - 9
Platība
84.70 m2
istabu skaits
3
stāvs
3/6
izolētas istabas
3
cena
€ 296 450