jaunie projekti | Elizabetes Rezidence

Elizabetes Rezidence, Rīga, Centrs, Elizabets iela 22


Elizabetes Rezidence

vieta
Rīga, Centrs, Elizabets iela 22
pieejamie dzīvokļi
6
dzīvokļu platība
48 - 80 m2

Projekts „Elizabetes Rezidence” ir klasiskās arhitektūras un mūsdienu celtniecības tehnoloģiju, oriģinālu dizaina risinājumu un maksimālu ērtību unikāls apvienojums.

 

Ēka, kas atrodas uz vienas no pilsētas prestižākajām ielām Elizabetes ielā 22, ir būvēta 1899. gadā pēc lielākā latviešu arhitekta Konstantīna Pēkšēna projekta. Tā pamatoti ir viens no pazīstamākajiem arhitektūras šedevriem eklektikas stilā Rīgas tuvējā centrā. Ideālā atrašanās vieta nodrošina nākamajiem iedzīvotājiem milzum daudz sadzīves nokārtošanas un brīvā laika pavadīšanas iespēju.


Šī vieta ir paredzēta cilvēkiem, kuri ciena augstu dzīves līmeni. 5-10 minūšu gājiena attālumā atrodas Vecrīga, Vērmaņdārzs, Daugava un krastmala, jūras osta un jahtklubs, kā arī starptautiskā dzelzceļa stacija un autoosta, piepilsētas stacija, no kuras ar elektrovilcienu 20 minūtēs var nokļūt Jūrmalā.  Dažu soļu attālumā atrodas apģērbu veikaliņi un tirdzniecības centri, muzeji, restorāni, klubi un fitnesa centri. Pretī mājai atrodas Berga kvartāls ar 5-zvaigžņu viesnīcu, mājīgām kafejnīcām un veikaliem.

 

Jaunās rekonstrukcijas tehnoloģijas (stikloti lifti, vēdināms stikla kupols, pārejas tiltiņi) ievērojami palielina ar dzīvošanu unikālā vēsturiskā mājā saistīto komfortu, bet pārdomātie plānošanas risinājumi saglabā plašumu, piešķir mājoklim oriģinalitāti un mūsdienīgumu un ļauj efektīvi izmantot katru platības kvadrātmetru, kas būtiski uzlabo dzīvošanas kvalitāti. Optimālie dzīvokļu izmēri ļauj izvēlēties sev vispiemērotāko variantu.
2-istabu no 43 līdz 58 m
3-istabu no 66 līdz 76 m
4-istabu no 81 līdz 93 m

 

Restaurētā ēkas fasāde ir aprīkota ar Led gaismas ķermeņiem, kas ne vien rotā to, bet arī, atbilstoši Rīgas Domes lēmumam, ļauj nama iedzīvotājiem saņemt zemes nodokļa atlaidi līdz 70%. Rekonstrukciju veic sabiedrība AB Build, viens no Latvijas būvniecības tirgus līderiem, kura nevainojamā reputācija garantē augstu būvniecības kvalitāti.
Ieejas durvju apdarei ir izmantots ozola masīvkoks, iekšdurvju apdarei – dabiskā finiera skaida; apdarē ietilpst dabisks parkets, oriģinālo logu precīzas kopijas, Villeroy&Boch un Hansgrohe santehnika un ekskluzīvas sērijas itāļu flīzes no vadošajiem ražotājiem.
Fasādes dzīvokļu logu skaņas izolācijas līmenis ir 40 DB, kas ir maksimālais iespējamais rādītājs šāda tipa koka rāmjiem un garantē aizsardzību no trokšņa.
Visi dzīvokļi šajā projektā tiek pārdoti ar pilnu apdari, kas novērš nepabeigtas celtniecības problēmas, kā arī troksni un netīrību. 

 
Nama koplietošanas telpu dizains ir veidots tā celtniecības gadu stilā, un visi saglabājušies interjera elementi tiks atjaunoti.
Visos dzīvokļos paredzēts pieslēgt apsardzes un ugunsgrēka signalizāciju, internetu un televīziju.
Uzticams siltuma piegādātājs namam ir firma Rīgas Siltums. Visi dzīvokļi ir aprīkoti ar savu patērētā siltuma uzskaites sistēmu, kas palīdzēs samazināt un kontrolēt apkures izmaksas. Šī sistēma darbojas ar tālvadību, un pati nolasa rādītājus.


Projektu finansē banka Citadele, kas garantē būvniecības pabeigšanu. Banka piedāvā pircējiem atvieglotus kreditēšanas nosacījumus un apstiprina dzīvokļu pārdošanas vērtību kredīta saņemšanai.

adrese
Rīga, Centrs, Elizabetes iela 22-41
Platība
48.60 m2
istabu skaits
2
stāvs
4/6
izolētas istabas
1
cena
€ 116 700
adrese
Rīga, Centrs, Elizabetes iela 22-2
Platība
80.10 m2
istabu skaits
4
stāvs
4/6
izolētas istabas
3
cena
€ 255 000
adrese
Rīga, Centrs, Elizabetes iela 22-36
Platība
47.60 m2
istabu skaits
2
stāvs
5/6
izolētas istabas
1
cena
€ 142 000
adrese
Rīga, Elizabetes iela 22-47
Platība
68.60 m2
istabu skaits
3
stāvs
5/6
izolētas istabas
2
cena
€ 179 000
adrese
Rīga, Centrs, Elizabetes iela 22-52
Platība
48.60 m2
istabu skaits
2
stāvs
6/6
izolētas istabas
1
cena
€ 125 900
adrese
Rīga, Centrs, Elizabetes iela 22-15
Platība
73.00 m2
istabu skaits
3
stāvs
6/6
izolētas istabas
2
cena
€ 209 000