jaunie projekti | Club Central Residence

Club Central Residence, Rīga, Centrs, Baznīcas iela 18a


Club Central Residence

vieta
Rīga, Centrs, Baznīcas iela 18a
pieejamie dzīvokļi
6
dzīvokļu platība
53 - 118 m2

Ja vēlies, lai Tev pieder mājoklis, kas atrodas patīkamu, iedvesmojošu notikumu epicentrā, Club Central Residence Baznīcas ielā 18a ir labākais piedāvājums. Tirdzniecības centrs Galleria Riga, parks, SPA, mājīgas kafejnīcas un restorāni ir tikai dažu minūšu gājienā. Club Central Residence ir unikāls mūsdienu Eiropas arhitektūras un dizaina paraugs. Septiņstāvu ēkā ir tikai 20 dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari platībās no 54 - 156m2. Vestibila un dzīvokļu interjera autorei Zanei Teterei ir izdevies savienot klasiku ar mūsdienu formām, izmantojot augstākās kvalitātes apdares materiālus. Izvēloties Club Central Residence, Tēv jau ir  iespēja izbaudīt jauna, kvalitatīva mājokļa priekšrocības, iespējams, labākajā mājā pašā Rīgas sirdī! 

 

ēkas vadības sistēma

Ēkas vadības sistēma nodrošinās visu ēkas būtisko parametru digitālu uzskaiti, saglabāšanu un noformēšanu vienotā dzīvokļa uzturēšanas rēķinā, ietverot tajā visu patērēto energoresursu, apkalpošanas, apsardzes, uzturēšanas izmaksas. Tas ļaus dzīvokļu īpašnieku vietā visas attiecības un norēķinus ar pakalpojumu sniedzējiem kārtot ēkas apsaimniekotājam.

 

apkure

Ēka tiek pieslēgta centralizētām pilsētas inženierkomunikācijām, tai skaitā AS „Rīgas siltums” siltumapgādes tīkliem (siltuma nesējs – ūdens), kuru komercuzskaite tiek veikta pie ievada ēkā. Paredzēta gan centralizēta, gan lokāla temperatūras regulēšanas iespēja. Siltuma novadīšanai tiek izmantoti paaugstinātas siltumatdeves konvektori Jaga.

 

apgaismojums

Ēkas koplietošanas telpām paredzēta energoefektīva divpakāpju apgaismojuma sistēma, kuras minimālo darba režīmu aktivizē krēslas sensors, bet pilnu apgaismojumu kustības sensori gaiteņos un kāpņu telpās. Dzīvokļos paredzēts uzstādīt energoefektīvus iebūvētos fona apgaismojuma gaismekļus ar LED spuldzēm.

 

elektroenerģija

Trīsfāzu, ar vienmērīgu dzīvokļa slodzes sadalījumu pa fāzēm. Katrs dzīvoklis tiek aprīkots ar digitāliem visas patērētās enerģijas skaitītajiem, kas darbojas vienotās ēkas energouzskaites sistēmas ietvaros, ar nodrošinātu attālinātu pieeju skaitītāju rādījumu nolasīšanai.

 

ventilācija

Enerģijas taupīšanai un maksimālam komfortam katrā dzīvoklī uzstādīta autonoma ventilācijas sistēma ar rekuperācijas un dažādu darba režīmu programmēšanas iespējām, kuru izmantošana ļauj atgūt līdz 90 % ventilācijai izmantojamās enerģijas un atbilstoši būtiski samazināt enerģijas patēriņu apkurei.

 

ūdensapgāde

Karstā ūdens apgādes sistēma veidota pēc cirkulācijas sistēmas principa, patērētais karstais ūdens tiek uzskaitīts tiešā patēriņa vietas tuvumā, kas ļauj būtiski samazināt ūdens patēriņu un maksāt tikai par patērēto karsto ūdeni.

 

dzesēšana

Neskatoties uz ēkas augsto energoefektivitātes pakāpi, papildus autonomai ventilācijas sistēmai visi dzīvokļi ēkas 2. līdz 5. stāvos ir sagatavoti autonomas fancoil dzesēšanas sistēmas izveidei, izbūvējot aukstuma vadus, kondensāta novadīšanas sistēmas pievadus un ārējo bloku elektroapgādes un vadības kabeļus. To īpašnieki, neveicot būvdarbus, pēc izvēles varēs uzstādīt autonomu SPLIT sistēmu savam dzīvoklim. Savukārt, 6. un 7. stāva dzīvokļos SPLIT tipa dzesēšanas sistēma tiks izbūvēta būvdarbu laikā.

 

vājstrāvas

Katram dzīvoklim nodrošināts interneta pieslēgums (līdz 10 GB/s) un paredzētas pieslēgumu vietas datu pārraides, telefona un IP televīzijas pieslēgšanai. Optiskais kabelis, novadīts līdz katram dzīvoklim, nodrošina ātrgaitas internetu (t.sk. Wi-Fi) un ciparu televīziju HD kvalitātē, ciparu telefona līnijas.

 

piekļuves kontrole

Piekļuves kontroli ēkā nodrošina sistēma uz domofona bāzes, kuras ielas modulis aprīkots ar čipu nolasītāju, tastatūru, kas atbalsta koda atslēgas funkciju, krāsaino videokameru, nodrošinot iespēju izsaukt konkrētu dzīvokli vai ēkas uzraugu. Dzīvokļos uzstādīti augstas izšķirtspējas skārienjūtīgi domofonu paneļi, kas bez apmeklētāju ielaišanas funkcijas nodrošina komunikācijas iespēju ar ēkas dežurantu.

 

ugunsdrošība

Ēkā uzstādīta centralizēta ugunsdzēsības signalizācija gan koplietošanas telpās, gan dzīvokļos. Šai sistēmai pieslēgti arī dzīvokļu dūmu detektori. Trauksmes gadījumā signāls tiek noraidīts gan ēkas dežurantam, gan vienlaikus uz glābšanas dienesta pulti, kā arī var tikt noraidīts arī apsardzes firmai, vai īpašniekam īsziņas formā.

 

videonovērošana

Ēkas perimetra un ieejas zonas kontrolei paredzēta videonovērošanas sistēma.

 

skaņas sistēma

Ēkas koplietošanas telpās paredzēta lokāla apskaņošanas sistēma, kas nodrošina fona mūzikas pārraides iespējas un nepieciešamības gadījumā ļauj sniegt balss paziņojumus.

 

apsardze

Ēkā izbūvēta centralizēta apsardzes signalizācijas sistēma ar individuālu vadības bloku katrā dzīvoklī un trauksmes signāla nosūtīšanu uz dežuranta vietu, izvēlētās apsardzes kompānijas pulti un iespēju nosūtīt signālu īsziņas formā dzīvokļa īpašniekam.

adrese
Rīga, Centrs, Baznīcas iela 18a -1
Platība
64.00 m2
istabu skaits
2
stāvs
2/7
izolētas istabas
1
cena
€ 243 700
adrese
Rīga, Centrs, Baznīcas iela 18a - 4
Platība
53.30 m2
istabu skaits
2
stāvs
2/7
izolētas istabas
1
cena
€ 199 900
adrese
Rīga, Centrs, Baznīcas iela 18a - 6
Platība
88.70 m2
istabu skaits
3
stāvs
3/7
izolētas istabas
2
cena
€ 362 900
adrese
Rīga, Centrs, Baznīcas iela 18a - 14
Platība
88.00 m2
istabu skaits
3
stāvs
5/7
izolētas istabas
2
cena
€ 399 100
adrese
Rīga, Centrs, Baznīcas iela 18a - 16
Platība
53.60 m2
istabu skaits
2
stāvs
5/7
izolētas istabas
1
cena
€ 219 200
adrese
Rīga, Centrs, Baznīcas iela 18a - 18
Platība
118.40 m2
istabu skaits
3
stāvs
6/7
ārtelpu platība
11.40 m2
izolētas istabas
2
cena
€ 551 900